Jesteś na: Start » Lokale » Mam do wynajęcia »

Outsourcing usług magazynowych, magazyny do wynajęcia, Poznań Wysogotowo.

Outsourcing usług magazynowych, magazyny do wynajęcia, Poznań Wysogotowo.

« Przeglądaj dalej
Outsourcing usług magazynowych, magazyny do wynajęcia, Poznań Wysogotowo.Outsourcing usług magazynowych, magazyny do wynajęcia, Poznań Wysogotowo.Outsourcing usług magazynowych, magazyny do wynajęcia, Poznań Wysogotowo.
[ Kliknij na obrazek aby powiększyć ]
  • Outsourcing usług magazynowych, magazyny do wynajęcia, Poznań Wysogotowo.
  • Outsourcing usług magazynowych, magazyny do wynajęcia, Poznań Wysogotowo.
  • Outsourcing usług magazynowych, magazyny do wynajęcia, Poznań Wysogotowo.
Cena:5 000
Numer oferty112744
Województwowielkopolskie
Powiatpoznański
GminaTarnowo Podgórne
MiastoWysogotowo
Typ lokaluMagazyn
Powierzchnia 5000 m2
Powierzchnia magazynowa5000 m2
PiętroParter
Liczba pięterParterowy
Wysokość hali930
Wysokość lokalu930
PosadzkaNiepylna
Czynsz5000
Stan budynku bardzo dobry

OPIS:

Polecam do wynajęcia powierzchnie magazynowe, miejsca paletowe – nie wynajmujemy samych hal!

Usługa polega na składowaniu na zlecenie klienta powierzonego przez niego, paletowanego towaru wraz z kompleksową obsługą magazynową.

Dysponujemy nowoczesnym magazynem wysokiego składowania o łącznej ilości 5.000 miejsc paletowych w Wysogotowie k. Poznania, z bardzo dobrym dojazdem do autostrady i drogi ekspresowej S-11 (węzeł Zakrzewo)

Obiekt zamknięty, chroniony, z dostępem tylko przez uprawnione osoby, dodatkowo monitorowanym w trybie ciągłym. Regulowana temperatura w zakresie 15–25°C oraz wilgotności maksymalna 65% są jednymi z kluczowych wskaźników przez nas nadzorowanych, a jednocześnie audytowanych przez naszych klientów i jednostki certyfikujące.

Specjalizujemy się  w zakresie magazynowania surowców i produktów farmaceutycznych, spożywczych i kosmetycznych. Ponadto dysponujemy nasze laboratorium które oferuje usługi w zakresie analiz fizyko-chemicznych i mikrobiologicznych. Jakość naszych usług jest gwarantowana poprzez zintegrowany system zarządzania jakością, zgodny z normami: HACCP, GMP, PN-EN ISO 9001:2009, PN-EN ISO 14001:2004, PN-EN ISO 13485:2005/AC:2009.
Po uzgodnieniu możliwość składowania również innych towarów (z wyjątkiem: niebezpiecznych, palnych i akcyzowych)

Aktualnie dostępne są powierzchnie: od 100 – 1.500 palet o wadze do 550kg oraz o maksymalnej wysokości 140cm (możliwość dostosowania parametrów), zapewniamy ubezpieczenie towaru klienta.
Minimalny okres składowania - 12 miesięcy.

Dla klienta możemy wykonać: kompleksową obsługę logistyczną z zakresu magazynowania, wprowadzenie indeksów klienta do własnego systemu informatycznego, a co za tym idzie: kompleksową ewidencję z zakresu przyjęć, wydań, nadawania oraz blokowania partii, tworzenia raportów i pełne śledzenie serii, fachową obsługę i doradztwo przez naszych pracowników mających wieloletnie doświadczenie w obsłudze klientów o szczególnie wysokich wymaganiach logistycznych, możliwość dodostosowanie wysokości poziomów składowania do wysokości palet, zwiększenia ilości wolnych miejsc paletowych,  pobór próbek, ewidencję palet typu EUR, przeprowadzenie inwentaryzacji

Magazyn działa od poniedziałku do piątku w godzinach 6:00 – 20:00 (z możliwością dopasowania do indywidualnych potrzeb klienta).
W przypadku składowania w warunkach kontrolowanych (15-25°C) czas wdrożenia usługi wynosi ok. 8 tygodni.

Koszty magazynowania podany w ogłoszeniu jest jedynie przykładowy!! zależy od wielu czynników między innymi ilości i okresu składowania, częstotliwości dostaw i odbiorów, zakresu usług dodatkowych itp. -  dlatego wycena każdej usługi wykonywana jest indywidualnie.

Osoba do kontaktu: Sławomir Szczepaniak tel. 602 471 401.

 


 

 

Osoba do kontaktu

Sławomir Szczepaniak

Sławomir Szczepaniak

stanowisko: Doradca ds. Nieruchomości

Dane kontaktowe

tel.: 602 471 401
szczepaniak@integra.nieruchomosci.pl

Pośrednik odpowiedzialny

Barbara Rubinowska

stanowisko: Pośrednik w obrocie nieruchomościami, Właściciel firmy, Licencja zawodowa nr 4136

kontakt

Integra Nieruchomości
Barbara Rubinowska

61-576 Poznań, ul. Górna Wilda 102 lokal 5

Godziny pracy biura:
poniedziałek - czwartek: od 10:00 do 16:00
piątek od 10:00 do 14:00

tel. +48 61 8 333 140
kom. 501 039 230

Ta strona wykorzystuje ciasteczka lub podobne technologie do przechowywania informacji. Brak zmiany w ustawieniach przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej w naszej polityce prywatności.